Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ár:
490 Ft (386 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Keress egyszerűen a termék címkék használatával: ffp1, pormaszk

3m 8710 ffp1s részecskeszűrő félálarc

Ár:
490 Ft (386 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Véd szilárd részecskék, olaj/vízbázisú ködök, nem illékony, folyékony aeroszolok ellen az egészségügyi határérték 4-szereséig konvex alakú, törésbiztos poliészter test elasztomer ikerpántok, poliuretán hab orr-rész

WEBSHOP AJÁNLAT ! A webáruház önálló áruházként működik az oldalainkon megjelenő termékek kínálata a szaküzletétől eltérhet!

Cikkszám: 3M_8710
Gyártó: 3M

Leírás

  • 3M_8710: szelep nélküli változat, alumínium orrcsipesszel
  • Klasszikus, csésze alakú légzésvédők, amelyek több mint 40 éve kiválóan teljesítenek
  • FFP1 (NPF 4) védelem a veszélyes porok és köd ellen
  • A könnyű, kétpántos kivitel, az orrbetét és az orrlemez biztosítja a kényelmes, személyre szabott illeszkedést
  • Tartós, az összeesést kiküszöbölő belső héjjal rendelkeznek
  • Jól működik a 3M szem- és hallásvédelmi termékekkel
  • Az Egyesült Királyságban gyártva
  • A 3M™ 8710 részecskeszűrő félálarc klasszikus, csésze alakú légzésvédő könnyű, kétpántos kivitelben. FFP1 szintű légzésvédelmet nyújt, míg a domború alaknak, az orrbetétnek és az orrlemeznek köszönhetően számos arcformára illeszkedik kényelmesen.
  • „A 3M™ 8710 részecskeszűrő félálarc védelmet nyújt a veszélyes porok és köd ellen. A több mint 40 éve kiválóan teljesítő, klasszikus, csésze alakú eldobható légzésvédő biztonságos és kényelmes FFP1 (NPF 4) szintű védelmet nyújt a por és a köd ellen. A tartós, összeesést kiküszöbölő belső héjjal rendelkező és domború alakú, könnyű kialakítású, kétpántos félálarc orrlemezzel és orrbetéttel van ellátva, hogy számos arcformára kényelmesen és biztonságosan illeszkedjen. Jól működnek a 3M szem- és hallásvédelmi termékeivel. 
  • SÚLY: 7 g
  • CSOMAGOLÁS: 240/20
  • EU szabvány: EN149:2001 +A1:2009

WEBSHOP AJÁNLAT ! A webáruház önálló áruházként működik az oldalainkon megjelenő termékek kínálata a szaküzletétől eltérhet!